Księga Gości

Formularz komentarzy jest na dole tej strony.

Komentarze

Jacek Stawowczyk

Serdecznie zapraszam do naszej kwatery i dodawania komentarzy w niniejszej księdze Gości.

Paweł Sosnowski

Wspaniałe miejsce na wyciszenie i aktywny wypoczynek. Możliwość odbycia niezliczonych wycieczek rowerowych z możliwością spotkania żubra właściciele oferują w cenie :)
Wieczór przy kominku czy grillu z żubrem w dłoni domknie atrakcje dnia...
Polecam

Romualda Kołtek

Świetna kwatera. Mieszkanie wakacyjne przestronne, urządzone nowocześnie i komfortowo. Duża przestrzeń na zewnątrz, liczne udogodnienia, możliwość grillowania oraz biesiadowania na powietrzu. Huśtawka i hamak, dla dzieci trampolina, piłkarzyki. Rowery. Gospodarz bardzo życzliwy i sympatyczny. Spokój, ładne otoczenie, czyste powietrze - jak to na Podlasiu. Niedaleko Puszcza Białowieska i dużo innych klimatycznych (dosłownie i w przenośni) atrakcji. Szczerze polecamy.

Anna Chaniecka-PŁÓCIENNIK

Wspaniałe miejsce,spędziliśmy 3 niesamowite tygodnie;cisza,spokój,śpiew ptaków i zapach skoszonych łąk-wszystko czego potrzeba,aby solidnie odpocząć.Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Jola Konieczka

Byłam z rodziną parę dni w czerwcu. Pierwszy raz na Podlasiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z Borysówki wszędzie blisko aby zwiedzać, a po powrocie z wycieczek odpoczynek w cudownym miejscu , cisza widok z tarasu na polanę i puszczę.Obiekt spełnił nasze wszystkie oczekiwania.Polecam wszystkim , my tylko żałujemy że Borysówka nie leży bliżej Bydgoszczy.

Dodaj komentarz
Oferujemy tanie pokoje i noclegi w Puszczy Białowieskiej, której częścią w tej okolicy jest Puszcza Ladzka, przy Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. To wspaniałe miejsce wypadowe do Białowieży i innych miejsc Podlasia. Znajdziesz tu przytulne pokoje, miłą atmosferę i niezapopmniane chwile w magicznej puszczańskiej wsi.
Spełniamy potrzeby każdego odwiedzającego nas Gościa!
Script logo